Etransbus.pl

odpowiedzią na zapotrzebowanie podmiotów wykonujących usługi w transporcie drogowym osób - przewozów okazjonalnych, potocznie nazywanych

Wynajem autobusów

Transportdrogowy jest w obecnej chwili najistotniejszą gałęzią transportu w Polsce. Szacuje się, że blisko 12% dochodów państwa jest generowanych przez tą, szeroko rozumianą branżę. Autobusy są najchętniej wybieranym środkiem transportu, zarówno przez tych planujących dalekie wyjazdy po Europie, jak również osoby podróżujące w nieco bliższych odległościach. Według szacunkowych danych, z autobusów korzysta dwa razy więcej osób niż z kolei oraz kilkakrotnie więcej, niż decydujących się na usługi lotnicze. Co więcej, liczba osób podróżujących autobusami nieustannie rośnie.Na popularność tego środka transportu wpływa wiele czynników:

Bezpieczeństwo


Przewozy autobusowe z roku na rok stają się coraz bezpieczniejsze. Rygorystyczne kontrole wykluczają z użycia pojazdy, których stan techniczny mógłby negatywnie wpływać na poziom bezpieczeństwa przewożonych osób. Dzięki nieustannie rosnącej liczbie firm przewozowych i wzrostem konkurencyjności, zauważalna jest również poprawa jakości floty autobusowej. Klienci zainteresowani wynajmem autobusu za podstawowe kryterium wyboru uznają zazwyczaj bezpieczeństwo i komfort, dlatego tylko inwestycja w nowoczesne i sprawne autobusy, jest w stanie zapewnić Przewoźnikowi stałe zainteresowanie klientów.